vv Nieuwe Niedorp is door verschillende verenigingen gevraagd om bij hun toernooi aanwezig te zijn.

Hieronder vind je de datums en verenigingen die aangegeven hebben om één of meerdere teams uit te nodigen.

In dit overzicht zie je in kolom 1 welke vereniging een team heeft gevraagd , in kolom 2 is zie dat het team is opgegeven.

Hou de lijst in de gaten om te kijken of jou team al opgegeven is bij een toernooi. (kolom rechts)

Op 10 mei is er voor de jeugd van O13 t/m de Guppen het jaarlijkse Hemelvaarttoernooi bij vv Nieuwe Niedorp. Dus zet deze datum alvast maar op de kalender.

     
 
   
   
 Geel gearceerd  is een toevoeging tov vorige versie  
   
  Toernooi overzicht 2018
 
   (versie 17-04-18)   
             
  Gevraagd door vereniging: Team opgegeven:  
  Team Datum Bij Datum Bij  
  NN JO19-1 1-jun RK EDO  
  2-jun Kleine Sluis  
  3-jun DTS  
  16-jun Kampen  
   
  NN JO17-01 2-jun Kleine Sluis  
  3-jun DTS  
  9-jun Sporting Andijk  
  16-jun Kampen  
   
  NN JO17-02 2-jun Kleine Sluis  
  3-jun DTS  
  9-jun Sporting Andijk  
  16-jun Kampen  
   
  NN MO17-1 2-jun Kleine Sluis  
  8-jun Medemblik  
  30-jun Jong Holland Alkmaar  
   
  NN JO15-1 2-jun RK EDO  
  2-jun Sporting Andijk  
  3-jun DTS  
  3-jun Kleine Sluis  
  9-jun Kampen  
  10-jun Oosthuizen  
  10-jun Medemblik  
  9/10-juni Leovardia (Leeuwarden)  
   
  NN JO15-2  19-mei  Hugo Boys
 Afgelast  
  2-jun Sporting Andijk  
  3-jun HSV Sport  
  3-jun Kleine Sluis    
  9-jun Kampen  
  9/10-juni Leovardia (Leeuwarden)  
  10-jun Medemblik  
   23-jun  Jong Holland Alkmaar  
   
  NN JO15-3 26-mei AGSV  
  3-jun HSV Sport  Geen plaats meer
 
  3-jun DTS  
    3-jun
Kleine Sluis  
  9-jun Sporting Andijk  
  9-jun Kampen  
   10-jun  Oosthuizen  
  10-jun Medemblik  Geen plaats meer
 
   
  NN JO13-1 10-mei Nieuwe Niedorp  
  2-jun DTS  
  2-jun Kampen  
  2-jun Kleine Sluis  
  3-jun HSV Sport  
       9-jun  Medemblik  
  9-jun Sporting Andijk  
  9/10 juni Leovardia (Leeuwarden)  
  23-jun Jong Holland Alkmaar  
   
  NN JO13-2 10-mei Nieuwe Niedorp  
  2-jun DTS  
  2-jun Kampen  
  2-jun Kleine Sluis  
  3-jun HSV Sport  
  9-jun Medemblik  
  9-jun Sporting Andijk  
  9/10 juni Leovardia (Leeuwarden)  
  23-jun Jong Holland Alkmaar  
   
  NN MO13-1  10-mei Nieuwe Niedorp  
  2-jun Kleine Sluis  
  8-jun Medemblik  
  9-jun DTS  
  9/10 juni Leovardia (Leeuwarden)  
   
  NN JO11-1 10-mei Nieuwe Niedorp  
  2-jun Sporting Andijk  
  2-jun HSV Sport  Geen plaats meer
 
  3-jun Kleine Sluis  
  9-jun Medemblik  
  9-jun Kampen  
      16-jun
 Legmeervogels  
   
  NN JO11-2 10-mei Nieuwe Niedorp  
  19-mei Hugo Boys Afgelast  
  26-mei AGSV  
  2-jun RK EDO  
  2-jun DTS  
  3-jun Kleine Sluis  
  9-jun Medemblik  
  9-jun Kampen  
  9-jun Oosthuizen  
  16-jun Legmeervogels  
  16-jun Jong Holland Alkmaar  
   
  NN JO11-3
10-mei Nieuwe Niedorp  
  19-mei Hugo Boys  
  26-mei AGSV  
  2-jun RK Edo  
  2-jun DTS  
  3-jun Kleine Sluis  
  9-jun Medemblik  
  9-jun Oosthuizen  
  9-jun Kampen  
  16-jun Jong Holland  
  16-jun Legmeervogels  
   
  NN MO11-1  10-mei Nieuwe Niedorp  
  3-jun RK EDO  
  3-jun Kleine Sluis  
  8-jun  Medemblik  
  9-jun DTS  
  16-jun Legmeervogels  
  30-jun Jong Holland Alkmaar  
   
  NN JO9-1  10-mei Nieuwe Niedorp  
  2-jun Kampen  
      2-juni
 Kleine Sluis
 
  9-jun Sporting Andijk  
  16-jun
Jong Holland Alkmaar  
   
  NN JO9-2 10-mei Nieuwe Niedorp  
  2-jun DTS    Is vol    
  2-jun RK EDO  
  2-jun Kleine Sluis  2-jun  Kleine Sluis
 
  9-jun Medemblik  
  9-jun Oosthuizen  
  9-jun Sporting Andijk  
  16-jun Legmeervogels  
  16-jun Jong Holland Alkmaar    Op wachtlijst    
   
  NN JO9-3 10-mei Nieuwe Niedorp  
  2-jun DTS  
  2-jun RK EDO  
  2-jun Kleine Sluis  
  9-jun Medemblik  
  9-jun Oosthuizen  
  9-jun Sporting Andijk  
  16-jun Legmeervogels  
  16-jun Jong Holland Alkmaar  
   
  NN JO9-4 / JO8-1 10-mei Nieuwe Niedorp  
  02-jun Sporting Andijk  
  02-jun DTS  
  02-jun HSV Sport  
  02-jun RK EDO  
      2-jun
 Kleine Sluis
 
  09-jun Medemblik  
  16-jun Legmeervogels  
  16-jun Jong Holland Alkmaar  
   
  Guppen 10-mei Nieuwe Niedorp  
  19-mei Hugo Boys Afgelast  
      2-juni
 RK EDO
 
      9-juni  DTS  
  16-jun Legmeervogels