Indeling kantinedienst zaterdag Voorjaar 2018
         
zaterdag 27 januari Kantinedienst 13.00 einde Mariska Deken, Jur Stedenhouder
Bestuursdienst 13.00 einde Rob Heddes
zaterdag 3 februari Kantinedienst 11:30 einde Yvonne ter Aar, Jur Stedenhouder
Bestuurdienst 11:30 einde Carlo Molducci
zaterdag 10 februari Kantinedienst 08:00 12:30 fam Gropstra, fam Kramer, Puk v/d Kreeke
12:30 einde Irene Pronk, Mieke Berger
Bestuursdienst 08:00 12:30 Peter Beijens
12:30 einde fam Sanders
zaterdag 17 februari Kantinedienst 08:00 12:30 Henriette Roskam, fam Baars, Puk v/d Kreeke
12:30 einde Marieke Hoogendoorn, Sascha Koorn
Bestuursdienst 08:00 12:30 Frank Borst
12:30 einde Marika Veldman
zaterdag 24 februari Kantinedienst 08:00 12:30 Linda Bakkum, Astrid Jonker, Puk v/d Kreeke
12:30 einde Ingrid Munster, Petra / Johan Eelsing
Bestuursdienst 08:00 12:30 Mariska Zwart
12:30 einde Monique de Leeuw
zaterdag 3 maart Kantinedienst 08:00 12:30 Nienke Ansems, Eline Heijnen Puk v/d Kreeke
12:30 einde Paulien of Rob Breij, Petra Loos
Bestuursdienst 08:00 12:30 Marije Boon
12:30 einde fam Danenberg
zaterdag 10 maart Kantinedienst 08:00 12:30 fam Luitjes, fam de Wolf, Puk v.d Kreeke
12:30 einde Monique of Alex Tromp, Carolien Witsmeer
Bestuursdienst 08:00 12:30 Marcel Bezuijen
12:30 einde Eric-jan v/d Hoek
zaterdag 17 maart Kantinedienst 08:00 12:30 Esther den Hollander, Evelien Regenboog, Puk v.d Kreeke
12:30 einde Elise Tersteeg, Gerda Spaansen
Bestuursdienst 08:00 12:30 Johan Meijer
12:30 einde Mark de Niet
zaterdag 24 maart Kantinedienst 08:00 12:30 Yolanda van Gent, fam v.d Noort, Puk v.d Kreeke
12:30 einde Petra Weststrate, Ingrid Munster
Bestuursdienst 08:00 12:30 Patricia Borstje
12:30 einde fam Til
zaterdag 31 maart Kantinedienst 08:00 12:30 Nynke Brinks, fam Lensen ouder van Viany
12:30 einde Sonja Otter, Ciska Vriend
Bestuursdienst 08:00 12:30 Rob Heddes
12:30 einde Saskia Kamps
zaterdag 7 april Kantinedienst 08:00 12:30 Annemarie Zethoven, fam Beers ouders van Kasper
12:30 einde Mieke Berger, Marcel de Leijer
Bestuursdienst 08:00 12:30 Carlo Molducci
12:30 einde Saskia Boon
zaterdag 14 april Kantinedienst 08:00 12:30 Ivanca Groot, fam Vaars
12:30 einde Irene Pronk, Anca Spaansen
Bestuursdienst 08:00 12:30 Peter Beijens
12:30 einde Marika Veldman
zaterdag 21 april Kantiendienst 08:00 12:30 Marina Hoogland, Linda  Kaper
12:30 einde Marieke Hoogendoorn, Sascha Koorn
Bestuursdienst 08:00 12:30 Peter Beijens
12:30 einde Monique de Leeuw
zaterdag 28 april Kantinedienst 08:00 12:30 Ingrid de Waard, Chantal Smak
12:30 einde IYvette v/d Hoek, fam Eelsinga
Bestuursdienst 08:00 12:30 Mariska Zwart
12:30 einde fam Danenberg
zaterdag 5 mei Kantinedienst 08:00 12:30 Nanda / Nico Klaver, ????
12:30 einde Paulien of Rob Breij, Monique of Alex Tromp
Bestuursdienst 08:00 12:30 Marije Boon
12:30 einde Eric-jan v/d Hoek
zaterdag 12 mei Kantinedienst 08:00 12:30 Sandra Kouw of Koos Gelijk, fam Dekker (Afke)
12:30 einde Carolien Witsmeer, Petra Loos
Bestuursdienst 08:00 12:30 Marcel Bezuijen
12:30 einde Tirso Dieleman
zaterdag 19 mei Kantinedienst 08:00 12:30 Eveliene Bakker, fam Krom
12:30 einde Elise Tersteeg, Gerda Spaansen
Bestuursdienst 08:00 12:30 Johan Meijer
12:30 einde fam Til
zaterdag 26 mei Kantinedienst 08:00 12:30 Yvette v.d Hoek, Jom de Geus
12:30 einde ouders van Adrick Abramian, Ciska Vriend
Bestuursdienst 08:00 12:30 Mathijs Broersen
12:30 einde Saskia Boon

.