Hoofdtrainers die onze voetbalvereniging hebben getraind.

Naam: Trainer van: Trainer tot:
H.Reitsma ?? ??
Hill Peereboom ?? ??
H.Zuidema 01-08-1947 01-06-1948
Joop Faus ?? ??
Paul Verra ?? ??
Jo de Weerd ?? ??
Jan Schuitemaker 01-08-1961 01-06-1962
H.Jullens ?? ??
M.Nooij ?? ??
Erik Brouwer 01-08-1967 01-06-1970
A. Lubke 01-08-1970 01-06-1972
Siemen Pennenkamp 01-08-1972 01-06-1977
J. Polderman 01-08-1977 01-02-1978
(stopte na contractbespreking)
Cas. Meulman (speler/trainer) 01-02-1978 01-06-1978
J.F.L. Leering 01-08-1978 01-06-1981
Jan. Schrekker 01-08-1981 01-06-1984
Freek. Lem 01-08-1984 01-06-1986
J.P. Commandeur 01-08-1986 27-03-1987
(stopte vanwege opening sportzaak)
J. Rootjes (trainer) 27-03-1987 01-06-1987
Jan. Schrekker (begeleider) 27-03-1987 01-06-1987
Cor. de Vries 01-08-1987 01-06-1990
Bert Jullens 01-08-1990 01-06-1991
Klaas. Baas 01-08-1991 01-08-1993
Ernst van Wijk 01-08-1993 01-08-1995
Jan Scheltus   01-08-1995 01-06-1997
Willem Bakker/ Cees Helder 01-08-1997 01-06-1998
Berend Zuidema 01-08-1998 01-06-2002
Marcel Klaver 01-08-2002 01-06-2003
Peter Bouma 01-08-2003 01-06-2004
Reinier Wagner 01-08-2004 01-06-2007
Paul Groot 01-08-2007 01-06-2010
Rob Koopmans 01-08-2010 01-06-2012
Henk Middelbeek 01-08-2012 01-11-2012
Ontslagen na teleurstellende resultaten
Ron Smid 01-11-2012 01-06-2014
Reinier Wagner 01-08-2014